İlkokul Özel Ders
pexels-pixabay-207697

İlkokul Birebir Özel Dersler:  Okuma Yazma,Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Hayat Bilgisi, İngilizce.

İlkokul Birebir Özel Dersler:  Okuma Yazma,Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Hayat Bilgisi, İngilizce.

Öğrenmenin ilk aşaması olan anaokulu öğrencileri için evinizde uzman öğretmenlerimiz etkinliklerle ve özel öğretme yöntemleri ile öğrencilerimizde hem öğrenmeyi kolaylaştırıyor hemde keyifli bir zaman dilimi geçirmiş oluyorlar. 

İlkokul birinci sınıf öğrencilerimiz için alanında yılların tecrübeli sınıf öğretmenleri ile programlı bir şekilde okuma yazma öğretilip temel becerilerin kazanılması sağlanmaktadır. En iyi öğrenme profesyonel bir öğretmen ile gerçekleşmektedir. ozeldersogretmen.com olarak evlerinize yönlendirdiğimiz öğretmenlerimiz çocuklarınıza kalcı öğrenmeyi gerçekleştirirler.


Özel Talebi Oluştur
pexels-julia-m-cameron-4145347
pexels-alexandr-podvalny-2781814

Tüm Dersler İçin

Değişen Sınav Sistemlerine Göre Sürekli Kendini Geliştiren Öğretmenler.

Birebir Özel Derslerinize evlerinize yönlendirdiğimiz öğretmenlerimiz pedegojik formasyona sahip çocuk psikolojisinden anlayan öğrenci ile iletişimi güçlü öğretmenler gelir. Tüm Anaokulu ve Sınıf öğretmenlerimiz alanında uzman değişik kurumlarda öğretmenlik yapan eğitim fakültesi mezunu öğretmenlerdir. ozeldersogretmen.com üyesi öğretmenler öğrencilerine ders esnasında konun kavranması için tüm içtenliği ile birden fazla yöntem ile öğrenmeyi gerçekleştirir.

Özel Talebi Oluştur

ÇALIŞMA STİLİMİZ

Ana okul ve İlkokul Birebir Özel Ders
  • Evinizde ana okul evde birebir özel ders
  • İlkokul 1-2-3-4 sınıflar evde birebir özel ders için;
  • Sizlere yönlendireceğimiz öğretmenlerimiz ile ders öncesi yüz yüze görüşebileceğiniz gibi tarafımızdan da bilgi edinebilirsiniz. Öğretmenlerimiz ile gerçekleştirilen ders sonrası bizim ile iletişime geçip görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
Özel Talebi Oluştur
pexels-rodnae-productions-6936341

Anaokul ve İlkokul Öğrencilerine Evde Özel Ders

İstanbul’un Tüm İlçelerinde, Alanında Profesoel Sınıf Öğretmenleri İle Birebir Özel Ders

Özel Ders Talabi Oluştur